OVER ONS

Brandt BV is al ruim 20 jaar importeur van design flooring. Onze nauwe band met de fabrikant resulteert in snelle en accurate informatievoorziening voor ontwerpers en architecten. We zorgen met ons kleine maar efficiënte team voor slimme designkeuzes, snelle bezorging van stalen, bezoek van referentieprojecten en snelle uitlevering van materialen. Bij Brandt doen we er alles aan om voor u de perfecte vloer te vinden!
SNELLE SERVICEHeeft u snel stalen of andere documentatie nodig? Neem telefonisch contact met ons op en wij zorgen dat het vaak dezelfde dag nog afgeleverd wordt!
HULP NODIG?Wij denken graag met u mee! Tevens is het mogelijk om door een van onze medewerkers een 3D visual of vloeren plan te laten maken.
REFERENTIE BEZOEKWilt u graag met uw opdrachtgever een project bezoeken? Wij regelen graag een afspraak op locatie voor u met een van onze collega's!

Feitjes over de bolon collectie

288BOLON BY YOU COMBINATIES

7STUDIO VORMEN
73STANDAARD COLLECTIE KLEUREN

Referenties

Bekijk hieronder enkele van onze referentieprojecten.
Cognizant Amsterdam

Kantoor

Koning Willem 1 College Den Bosch

Overig

A'DAM toren Amsterdam

Kantoor

Consultancy firm Zuidas

Kantoor

Offices for you Amsterdam

Kantoor

Unicef Den Haag

Kantoor

TEAM

Heeft u vragen? Ons ervaren team beantwoordt ze graag voor u!
Nathalie Swinkels

Accountmanager/ designer

Email: Nathalie@brandtbv.nl
Tel: 06-29622816
Bowie Koreman

Accountmanager

Email: Bowie@brandtbv.nl
Tel: 06-39325300
Chrétien Brandt

Directeur

Email: cj@brandtbv.nl
Tel: 06-14691592
Willem-Jan Vereggen

Commercieel Manager

Email: Willem@brandtbv.nl
Tel: 06-20545838
Mariella Fluitman

Financieel medewerker

Email: Mariella@brandtbv.nl
Chretien Brandt

Oprichter Brandt

Email: Chretien@brandtbv.nl
Tel: 06-53194252
Dave van de Velde

Agent België/Luxemburg

Email:  Info@dalec.be
Tel: +32 495 28 68 38
Hans van de Konijnenveld

Magazijn medewerker

Enkele van onze klanten

Wat designers over ons zeggen


Contact

Heeft u vragen? Vul dan ons contactformulier in. Wij helpen u graag!

Staalaanvraag

Wilt u stalen bestellen? Vul dan het onderstaande formulier in

BEZOEK ONS BIJ DE ARCHITECTEN SHOWROOM AMSTERDAM
PEDRO DE MEDINALAAN 1 T/M 9 1086 XK AMSTERDAM | WWW.ARCHITECTENSHOWROOMAMSTERDAM.NL